وزیر کشور: ان‌شاءالله نتیجه پایانی شمارش آرا امروز اعلام می‌شود

کد خبر: ۱۱۹۶۳۱
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۶:۱۱
 
وزیر کشور با اعلام نتایج اولیه شمارش آراء یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، تاکید کرد: ان‌شاءالله ظرف ...
 
مصطفی محمدنجار در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور، درباره نتایج اولیه انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: بعد از دو نوبت تمدید رای‌گیری در شهرستان‌ها و چهار نوبت در تهران، با توجه به استقبال گسترده مردم عزیز ایران، انتخابات برگزار و بلافاصله برابر قانون کار شمارش و قرائت آرا آغاز شد.
وی ادامه داد: در 1631 شعبه اخذ رای تعداد کل آرای ماخوذ 861 هزار و 866 رای بوده و از این تعداد، 826 هزار و 649 رای صحیح بوده است.
نجار افزود: بر این اساس، به ترتیب آقای حسن روحانی 401 هزار و 949 رای، آقای محمدباقر قالیباف 126 هزار و 896 رای، آقای جلیلی 119 هزار و 294 رای، آقای رضایی 109 هزار 89 رای، آقای ولایتی 55 هزار و 990 رای و آقای غرضی 13 هزار و 431 کسب کرده‌اند.
وزیر کشور درباره زمان اعلام نتیجه قطعی شمارش آرا نیز گفت: منتظر تکمیل صورتجلسه‌ها از شعب مختلف و تجمیع آنها در ستاد انتخابات کشور هستیم و ان‌شاءالله ظرف امروز آرا را اعلام خواهیم کرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: انتخابات خوب و پرشوری را پشت سر گذاشته‌ایم و تاکنون نیز همه کارها به صورت منطقی با تلاش شبانه‌روزی همکاران ما در سراسر کشور و در ستاد انتخابات مرکزی به پیش رفته است.
/ 0 نظر / 9 بازدید